Hakkımda

Mehmet Özakan

Bandırma doğumlu Mehmet Özakan, Orta okul ve lise eğitimini Bandırma Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra tam burslu olarak Beykent Üniversitesi Matematik-Bilgisayar Bölümüne yerleştirildi.

Lisans eğitimi sırasında Yönetim Bilişim Sistemleri ve Uygulamalı Matematik Yüksek Lisans derslerini de takip ederken, Matematik-Bilgisayar Bölümü, Fen-Edebiyat Fakültesi ve Beykent Üniversitesini Üniversite 1.si olarak tamamlayarak mezun olmuştur. Yüksek lisans tercihini kullandığı İstanbul Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği bölümünden de derece ile mezun olmuştur.

Eğitim hayatı boyunca Futbol ve Atletizm başta olmak üzere amatör branşlarda bir çok başarılar kazanmış, Çeşitli kulüp ve organizasyonlarda kurucu, başkan ve yönetici olarak çalışmıştır.

Belirli bir süre yurt dışı deneyimi de edinen Mehmet Özakan, iş hayatında da çeşitli sektör ve çok uluslu şirket tecrübesi edinmiştir.

Brightwell Holdings bünyesinde yazılım uzmanı/proje danışmanı olarak  başladığı bilişim sektörü kariyerine, Aras Holding/Aras Lojistik bünyesinde Bilgi Teknolojileri Yönetmeni olarak devam etmiştir. 2008-2011 yılları arasında Netron Teknoloji‘de Yazılım Proje Yöneticisi olarak çalıştıktan sonra, Intertech bünyesine katılmıştır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s